Ми займаємося дистрибуцією морозива та заморожених напівфабрикатів в Житомирській та Волинській областях.

+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 гаряча лінія

Ми займаємося дистрибуцією морозива та заморожених напівфабрикатів в Житомирській та Волинській областях.

+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 гаряча лінія

Складські холодильні приміщення

Складське холодильне приміщення Айс Тім

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо Вам сучасні складські холодильні приміщення загальною площею - 10 000 кв. м., (температура заморозки від +5 º С до -25 º С) класів «В» і «С», призначені під зберігання продовольчих товарів.

Компанія Айс Тім

Де ми знаходимось

Складський холодильний комплекс розташований у м. Житомирі, що є дуже зручним для використання складських холодильних площ нашими клієнтами, які працюють у Києві, Харкові, Львові, Вінниці.Таке розташування забезпечує оперативне отримання і доставку товару в будь-яку точку України.
Перевага складського холодильного комплексу полягає в тому, що склад знаходиться біля міжнародної траси, і в одночас має зручний під'їзд для еврофур. Складський холодильний комплекс надає сервісні послуги з відповідального зберігання і обробки вантажів, всі вантажно-розвантажувальні роботи виконуються в приміщенні складу та у будь-які види автотранспорту.

Автопарк компанії Айс Тім

Повний пакет документів


Пакет документів включає: договір відповідального зберігання, установчі документи, договір зберігання включає повний прайс-лист на послуги з фіксованими розцінками, схему розташування ТМЦ клієнта на складах відповідального зберігання.
Ми готові організувати і виконати замовлення будь-якої складності, будь-яку складську операцію, наприклад: скомплектувати замовлення, розсортувати вантажі, скомпонувати палети і так далі, і це далеко не все, що ми пропонуємо своїм споживачам.

Складський комплекс Айс Тім

Основні характеристики нашого складського комплексу

● Сендвіч панелі; ● Складські приміщення сухі, світлі, холодні;● Робоча висота стель до 8 метрів;● Наявність необхідних електропотужностей (220/380 В);● Телефони МГТС, факсимільний зв'язок, інтернет;● Є необхідний автотранспорт для вантажних перевезень, що надається клієнтам компанії;● Цілодобова парковка для великовантажних автомобілів;● Територія для маневрування автотранспорту;● Відеоспостереження. Спеціалізована цілодобова охорона;● Повний комплекс складських послуг.