Ми займаємося дистрибуцією морозива та заморожених напівфабрикатів в Житомирській та Волинській областях.

+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 гаряча лінія

Ми займаємося дистрибуцією морозива та заморожених напівфабрикатів в Житомирській та Волинській областях.

+38(0412)43-43-230 800 75-06-17 гаряча лінія

Торгові марки 

Партнер Рудь

Акціонерне товариство «Житомирський маслозавод» - компанія «Рудь» - лідер серед українських виробників морозива. «Морозиво № 1» - це не тільки рекламний слоган, а й мета існування компанії. У компанії працює команда висококваліфікованих менеджерів вищої ланки, які мають профільну освіту та великий досвід роботи.

Партнер Найсі

“Найсі” – це відповідальний бренд морозива.
У складі нашого морозива лише справжнє та свіже молоко.

Партнер МХП

Групи підприємств ПраТ «Миронівський хлібопродукт» це комплекс, який об’єднує виробничі потужності всього технологічного ланцюга м’ясного виробництва — від вирощування та виробництва кормів, інкубаційних яєць, вирощування великої рогатої худоби та домашньої птиці до переробки і реалізації готової продукції.

Партнер Водний світ

Торгова марка «Водний Світ» – це єдиний в Україні виробник крабових паличок. Крім них, наша лінійка включає широкий асортимент продукції з морепродуктів та риби.
На сьогоднішній день продукція ТМ «Водний Світ» успішно експортується в США, Канаду, Ізраїль, Грузію, Молдову, Німеччину, Польщу та Прибалтику.

Партнер Наш молочник

Торгова марка «Наш Молочник» – це поєднання традиційних рецептур і сучасних технологій виробництва, широкий асортимент, де кожен знайде щось собі до смаку. Під ТМ «Наш Молочник» випускається вершкове масло та плавлений сир.

Партнер Vici

Торгова марка VIČI - це виробник риби, сурімі, лосося, оселедця, морепродуктів, GYOZA, піц і млинців, що завоювала високу оцінку споживачів завдяки своїй винятковій якості, відмінному смаку, поживним властивостям і простоті в приготуванні.
Три десятиліття тому на світ з'явилася торгова марка VIČI, яка сьогодні є одним з найпопулярнішим литовським брендом в Європі. 

Партнер Чудо піч

Підприємство «Чудо-Піч» пропонує Вам взаємовигідне співробітництво по реалізації заморожених напівфабрикатів з листкового, листково-дріжджового та дріжджового тіста з різноманітними начинками, заморожених кондитерських і хлібобулочних виробів.

Партнер Еліка

Компанія "ЕЛІКА" на сьогодні є найбільшим виробником якісних заморожених продуктів.Своїм споживачам виробництво напівфабрикатів "ЕЛІКА" пропонує елітні хінкалі, пельмені, чебуреки, фаршировані перці, голубці, млинці і ще багато кулінарних шедеврів заморожених продуктів.